Kdo jsme

Pokud se chcete podílet na udržování světa v pohybu, jsme to pravé místo. Do našeho týmu hledáme odhodlané profesionály, kteří chtějí psát další úspěšné kapitoly naší společnosti a podílet se na výrobě prestižních a atraktivních produktů. Nabízíme zajímavou práci a stabilní zázemí.

Společnost KION Stříbro je součástí KION Group, která patří mezi přední světové dodavatele vysokozdvižných vozíků, skladových vozíků a řešení pro dodavatelské řetězce. Ve více než 100 zemích světa zlepšují naše řešení tok materiálu a informací v továrnách, skladech a distribučních centrech. Náš úspěch je založen na 39 000 angažovaných mezinárodních zaměstnancích.

S našimi mezinárodními značkami Linde Material Handling, STILL a Baoli a regionálními značkami Fenwick a OM představujeme nejvyšší možnou úroveň technologie a servisních znalostí v oblasti vysokozdvižných vozíků a skladové techniky. Dematic se svými řešeními automatizované manipulace s materiálem zlepšuje intralogistické procesy ve skladech, výrobě a distribuci.

KION Group nabízí zajímavá pracovní místa a vzrušující mezinárodní kariérní příležitosti, a to jak v našich regionálních a globálních provozních jednotkách, tak v zastřešujících funkcích skupiny v rámci inovativního, perspektivního a rychle se rozvíjejícího odvětví. Naše kultura se řídí našimi firemními hodnotami: Integrita, Spolupráce, Odvaha a Dokonalost.

Naše pracovní prostředí

Nachází se v moderním objektu ...

... v příjemných kancelářích ...

... spolupracujeme ...

... v moderním prostředí ...

...ve všech oblastech...

...našeho zařízení.

Naše benefity

  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování zdarma
  • příspěvek na dovolenou a na Vánoce
  • věrnostní bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní společenské a sportovní akce sponzorované KIONem
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Cafeterie – Flexipass (možnost využít na sport, kulturu a zdraví)

Volná místa

KION Stříbro je členem mezinárodní skupiny KION. Podívejte se na naše volná pracovní místa.

Industrial Trucks & Services

Naše pracovní příležitosti pro vysokozdvižné vozíky a skladovou techniku (s našimi značkami Linde MH, STILL a Baoli).

Supply Chain Solutions

Zajímá vás výroba inteligentních automatizovaných dopravníků pro výrobní, skladovací a distribuční prostředí? Pak se k nám přidejte!
Deamtic Accumulation Conveyor for Retrofits

KION Group

Não encontrou uma posição adequada? Encontre o emprego certo no KION Group!
KION Group Headquarters Frankfurt

Kontakt na HR

Nábor zaměstnanců do výroby/montáže
Jana Langová
telefon +420 733 675 810

Nábor do kanceláře
Jana Barešová
telefon +420 733 675 807

Kontakt na ostatní oblasti

Hlavní vrátnice
telefon +420 374 501 511

Příjem materiálu
telefon +420 374 501 577

Mzdová účtárna
Pavla Horová
telefon +420 733 675 806

"We keep the world moving": S více než 39 000 zaměstnanci a s pobočkami po celém světě je KION Group evropskou jedničkou v řešeních pro manipulaci s materiálem a v rámci tohoto sektoru patří ke dvěma největším společnostem s celosvětovou působností.

Linde je globální prémiová značka a technologická jednička v oblasti manipulační techniky s mnohaletými zkušenostmi s hydrostatickým pohonem. Již několik desetiletí také vyvíjí a vyrábí systémy elektrického pohonu a svou odbornost dále poskytuje externím zákazníkům, kteří ji využívají v různých aplikacích.

"Engineered for your Performance". Inovativní produkty Linde pomáhají zákazníkům výrazně zrychlit podnikové procesy a tím poskytují významnou konkurenční výhodu.

Health, Safety & Environment

The KION Group

We employ over 39,000 people and are among the world’s leading suppliers of industrial trucks and supply chain solutions. Our portfolio encompasses forklift trucks and warehouse trucks, as well as integrated automation technology and software solutions for the optimization of supply chains, including all related services.

Podvodné inzeráty volných pracovních míst

Skupina KION upozorňuje na podvodné inzeráty na volná pracovní místa. Podvodníci bohužel s uchazeči provádí i pohovory. Dosud byly tyto případy, poškozující KION, zjištěny v Polsku, Severní Americe a v Brazílii.