KION Stříbro - Industrial Trucks & Services

O společnosti

Společnost KION Stříbro vyrábí výsuvné a ručně vedené vozíky pro naše značky Linde Material Handling a STILL. Společnost KION Stribro má více než 280 zaměstnanců a nabízí nejmodernější technologie a vynikající podmínky pro operátory výroby i administrativu.

Kdo jsme

Pokud se chcete podílet na udržování světa v pohybu, jsme to pravé místo. Do našeho týmu hledáme odhodlané profesionály, kteří chtějí psát další úspěšné kapitoly naší společnosti a podílet se na výrobě prestižních a atraktivních produktů. Nabízíme zajímavou práci a stabilní zázemí.

Společnost KION Stříbro je součástí KION Group, která patří mezi přední světové dodavatele vysokozdvižných vozíků, skladových vozíků a řešení pro dodavatelské řetězce. Ve více než 100 zemích světa zlepšují naše řešení tok materiálu a informací v továrnách, skladech a distribučních centrech. Náš úspěch je založen na 40 000 angažovaných mezinárodních zaměstnancích.

S našimi mezinárodními značkami Linde Material Handling, STILL a Baoli a regionálními značkami Fenwick a OM představujeme nejvyšší možnou úroveň technologie a servisních znalostí v oblasti vysokozdvižných vozíků a skladové techniky. Dematic se svými řešeními automatizované manipulace s materiálem zlepšuje intralogistické procesy ve skladech, výrobě a distribuci.

KION Group nabízí zajímavá pracovní místa a vzrušující mezinárodní kariérní příležitosti, a to jak v našich regionálních a globálních provozních jednotkách, tak v zastřešujících funkcích skupiny v rámci inovativního, perspektivního a rychle se rozvíjejícího odvětví. Naše kultura se řídí našimi firemními hodnotami: Integrita, Spolupráce, Odvaha a Dokonalost.

Naše pracovní prostředí

Nachází se v moderním objektu ...

... v příjemných kancelářích ...

... spolupracujeme ...

... v moderním prostředí ...

...ve všech oblastech...

...našeho zařízení.

Naše benefity

  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování zdarma
  • příspěvek na dovolenou a na Vánoce
  • věrnostní bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní společenské a sportovní akce sponzorované KIONem
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Cafeterie – Flexipass (možnost využít na sport, kulturu a zdraví)

Naši lidé

Jaroslav, pracuje v KION Stříbro : 6 let, říká:

"Na práci v KION Stříbro mě baví, když mohu kolegům pomoci zjednodušit jejich práci a vidět, že jsou opravdu spokojenější. Každý den se učím něco nového, a to buď od kolegů nebo z událostí, které vyplynou přímo z procesu výroby."

Jiří, Pracuje v KION Stříbro : 5,5 roku, říká:

"Je velmi zajímavé pracovat na komplexním produktu jako je vysokozdvižný vozík s výsuvným stožárem - retrak. Jako velký bonus je výroba vozíku pro konečného zákazníka."

Matěj, pracuje v KION Stříbro : 3 roky, říká:

"Na práci v KION Stříbro mě baví možnost seberealizace a osobního růstu."

Karel, pracuje v KION Stříbro : 4,5 roku, říká:

"Jako elektro konstruktér využívám každý den znalostí získaných během mého studia na FEL - ZČU. A to nejen při konstrukci kabelových svazků vysokozdvižných vozíků, ale také při přímé podpoře výroby ve výrobní lince."

Volná místa

KION Stříbro je členem mezinárodní skupiny KION. Podívejte se na naše volná pracovní místa.

Industrial Trucks & Services

Naše pracovní příležitosti pro vysokozdvižné vozíky a skladovou techniku (s našimi značkami Linde MH, STILL a Baoli).

Deamtic Accumulation Conveyor for Retrofits

Supply Chain Solutions

Zajímá vás výroba inteligentních automatizovaných dopravníků pro výrobní, skladovací a distribuční prostředí? Pak se k nám přidejte!

KION Group

Não encontrou uma posição adequada? Encontre o emprego certo no KION Group!

Kontakt na HR

Nábor zaměstnanců do výroby/montáže
Jana Langová
telefon +420 733 675 810

Nábor do kanceláře
Kamila Fojtíčková
telefon +420 733 675 815

Kontakt na ostatní oblasti

Hlavní vrátnice
Telefon +420 733 675 813

Příjem materiálu
Telefon +420 733 675 707

Mzdová účtárna
Telefon +420 704 871 287

Kvalita, zdraví, bezpečnost a životní prostředí

Adresa lokality

Linde Pohony s.r.o. (KION Stříbro)
Panattoni park D5 | Ostrov u Stříbra 65 | 349 01 Stříbro | Czech Republic

Whistleblowing / interní oznamovací systém

Naše společnost nabízí interním i externím oznamovatelům bezpečný whistleblowingový systém pro oznamování s cílem usnadnit identifikaci potenciálních porušení předpisů.

Máte-li konkrétní, podložené důkazy o závažném porušení zákona nebo jiných předpisů ve společnosti nebo máte-li důvodné podezření, že k takovému porušení došlo, je možné podat oznámení prostřednictvím našich whistleblowingových kanálů, a to písemně nebo telefonicky na:

Externí centrální whistleblowing tool a linku KION GROUP AG

Všechna oznámení řeší pověřené osoby v naší organizaci. Informace zaslané přes whistleblowingový systém jsou v naprostém bezpečí a nehrozí žádné odvetné opatření.

KION Group & Linde Material Handling

"We keep the world moving": S více než 41 000 zaměstnanci a s pobočkami po celém světě je KION Group evropskou jedničkou v řešeních pro manipulaci s materiálem a v rámci tohoto sektoru patří ke dvěma největším společnostem s celosvětovou působností.

Linde je globální prémiová značka a technologická jednička v oblasti manipulační techniky s mnohaletými zkušenostmi s hydrostatickým pohonem. Již několik desetiletí také vyvíjí a vyrábí systémy elektrického pohonu a svou odbornost dále poskytuje externím zákazníkům, kteří ji využívají v různých aplikacích.

"Engineered for your Performance". Inovativní produkty Linde pomáhají zákazníkům výrazně zrychlit podnikové procesy a tím poskytují významnou konkurenční výhodu.

KION Group Headquarters Frankfurt

The KION Group

We employ more than 42,000 people and are among the world’s leading suppliers of industrial trucks and supply chain solutions. Our portfolio encompasses forklift trucks and warehouse trucks, as well as integrated automation technology and software solutions for the optimization of supply chains, including all related services.